O firmie

Firma Rengraf powstała w 1993 r. w Lublinie. Od 16 lat służy pomocą firmom i osobom fizycznym w prowadzeniu wszelkich form rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS. Wieloletnie doświadczenie biura zapewnia optymalny dobór formy opodatkowania podmiotów gospodarczych dla prowadzonej działalności. W swojej działalności biuro prowadzi rozliczenia dla:

  • osób fizycznych
  • spółek cywilnych
  • spółek jawnych

Od początku istnienia pomagamy swoim klientom w znalezieniu najbardziej korzystnych rozwiązań podatkowych w ramach obowiązujących w danym momencie przepisów prawnych. Stałe śledzenie zmieniających się dynamicznie przepisów pozwala na właściwą interpretację zachodzących faktów gospodarczych a co za tym idzie prawidłowe wykonanie rozliczeń. Wieloletnia współpraca z dotychczas obsługiwanymi firmami dowodzi rzetelności i prawidłowości prowadzonych rozliczeń. Przygotowane i usystematyzowane dokumenty księgowe umożliwiają szybkie przeprowadzenie kontroli przez jednostki do tego upoważnione.

Reprezentujemy swoich zleceniodawców we wszystkich kontaktach z urzędami skarbowymi i organami ZUS.

Poza standardowymi czynnościami finansowo-księgowymi pomagamy naszym Klientom ocenić efekty prowadzonej przez nich działalności.

 

Copyright by RENgraf 2009. Projekt i realizacja Fonet.